Wydrukuj tę stronę

Trzecie podejście do półfinału

wtorek, 25 marzec 2014 10:45 Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę nasza drużyna rozegra decydujące o awansie do półfinału spotkanie z Turem Bielsk Podlaski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30 w hali przy ulicy Żytniej. Zapraszamy wszystkich kibiców! Wstęp wolny.

Przypomnijmy. Po sobotniej porażce naszego zespołu w Bielsku Podlaski 60:74 w ćwierćfinałowej rywalizacji jest remis 1:1. W środę rozstrzygnie się więc, która z drużyn awansuje do półfinału drugiej ligi. Faworytem w dalszym ciągu pozostaje nasz zespół, który oprócz SKK Siedlce jest wymieniany jako faworyt do awansu na zaplecze ekstraklasy. Sobotnia wygrana Tura była dopiero pierwszym zwycięstwem drużyny z Podlasia z naszą ekipą w historii spotkań obydwu zespołów. Pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie UMKS wygrał wysoko 82:61. W naszym zespole zabraknie ciagle leczącego złamanego palca prawej ręki Jakuba Lewandowskiego.

 - Jestem spokojny o wynik. Wyciągnęliśmy wnioski z tych trzech meczy z Turem, szczególnie tego ostatniego i wiem, że w środę zagramy lepiej. Znam swoją drużynę, po za tym gramy u siebie, a w naszej hali nie przegrywamy. Na tym etapie remis 1:1 to nie jest niespodzianka. Niespodzianką byłoby, gdyby rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:2, ale tak nie będzie - mówi pełny wiary w swój zespół trener UMKS Kielce, Rafał Gil. 

 

 

Czytany 1619 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 marzec 2014 11:33