Strona klubu UMKS Kielce

Open/Close
I SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI
Sobota 12 kwietnia 2014 g. 16:30
 69 : 65 
II SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI ZAPRASZAMY
Środa 16 kwietnia 2014 g. 19:00 Hala przy ul. Żytniej w Kielcach
 70 : 82 

Zwycięstwa nie było. Bo nie było na nie szans

czwartek, 31 styczeń 2013 15:07 Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Hubert Makuch (z piłką) jako nieliczny rozegrał w środę dobre spotkanie Hubert Makuch (z piłką) jako nieliczny rozegrał w środę dobre spotkanie Sławomir Stachura

Po słabym meczu przegrywamy w środowy wieczór z AZS Radex Szczecin 66:84. 

Nasza drużyna liczyła na rewanż za nikłą porażkę z pierwszej rundy w Szczecinie. Nic takiego nie miało jednak miejsce, gdyż goście od początku kontrolowali spotkanie. UMKS prowadził tylko przez chwilę, w połowe pierwszej kwarty (14:13). Potem przewaga gości nie podlegała dyskusji.

Nasi zawodnicy znów wyraźnie przegrali deskę. Między innymi stąd wzięły się seryjne punkty z pola 3 sekund Karola Pytysia, który ostatecznie zakończył spotkanie mając na koncie 25 punktów. Całością świetnie dyrygował doświadczony Łukasz Pacocha i to wystarczyło na słabo dysponowanych tego dnia kielczan.  W naszej drużynie na wyróżnienie zasługuje jedynie Hubert Makuch. Nasz rozgrywający często brał ciężar odpowiedzialności na swoje barki, ale nie miał wsparcia wśród kolegów i jego skuteczne i liczne indywidualne akcje na nic się zdały.

UMKS Kielce – AZS Radex Szczecin 66:84, (14:20, 17:22, 21:24, 14:18)

UMKS: Makuch 18 (1x3), Fąfara 4, Busz 3 (1x3), Król 7 (1x3), Wróbel 15 (1x3) – Miernik 4, Kijanowski, Bacik 5 (1x3), Tokarski, Osiakowski 2, Kamecki 8.

Czytany 15022 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 31 styczeń 2013 15:34

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partner serwisu
Rolety Kielce

  • Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego oraz dopasowania treści wyświetlanych. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.