Wydrukuj tę stronę

Nie mają nic do stracenia. (transmisja spotkania w TV Toruń)

piątek, 25 styczeń 2013 14:17 Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ósmy w tabeli SIDEn Toruń będzie w sobotę kolejnym rywalem pierwszoligowych koszykarzy UMKS Kielce.

Kielczanie w minionej kolejce przerwali serię dziesięciu porażek z rzędu, wygrywając przed własną publicznością z Politechniką Poznań. O podtrzymanie zwycięskiej passy będzie jednak trudno, bo kielczanie udają się do Torunia na pojedynek z miejscowym SIDEn-em. Torunianie przed sezonem uznawani byli za jednego z faworytów ligi. Ostatnio jednak podopieczni słynnego trenera Eugeniusza Kijewskiego bardzo rozczarowują i po dziewiętnastu rozegranych kolejkach zajmują dopiero ósmą pozycję w tabeli. – Mamy ten plus, że możemy zagrać na luzie, a rywale muszą wygrać. Nie mamy nic do stracenia. Jeśli będzie dopisywało nam szczęście, możemy pokusić się o niespodziankę. Pracowaliśmy w tym tygodniu bardzo ciężko, więc jedynym problemem może okazać się świeżość, ale to zaprocentuje w przyszłości – mówi trener kieleckiej drużyny, Rafał Gil.

Jego zespół jedzie do Torunia w najsilniejszym składzie. W ekipie gospodarzy może zabraknąć natomaist powracajacego po kontuzji Wojciecha Barycza.

Początek spotkania o godzinie 17:30.

TV Toruń planuje relację, która dostępna będzie w telewizji kablowej oraz bezpłatnie w internecie pod adresem: www.toruntv.pl.

fot. Przemysław Bentkowski.

Czytany 4606 razy Ostatnio zmieniany sobota, 26 styczeń 2013 16:09