Strona klubu UMKS Kielce

Open/Close
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Sezon 2013/2014

Sezon 2013/2014 10 lata 5 miesiąc temu #644

Pora ruszyc z tematem na sezon 2013/2014. Po spadku z 1 ligi nasza druzyna chce jak najszybciej wrocic na zaplecze ekstraklasy. Co sadzicie o zmianach w druzynie i szansach w tym sezonie?
  • mateusz
  • mateusz Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 14
  • Oklaski: 2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sezon 2013/2014 10 lata 5 miesiąc temu #645

Nie widziałem spotkań przedsezonowych ale wydaje się, że personalnie nie jesteśmy słabsi niż rok temu startując w pierwszej lidze. Tak jak obstawia większość powinniśmy spotkać się z SKK Siedlce w finale.
  • Emsi
  • Emsi Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 50
  • Oklaski: 2
Zapraszam
www.prokoder.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sezon 2013/2014 10 lata 5 miesiąc temu #646

O tym na co stać UMKS przekonamy się już w sobotę, gdy przyjdzie im się zmierzyć z MKS Skierniewice.

Pewnie będziemy bić się o awans z SKK i Łowiczem i może właśnie Skierniewicami
  • gumbak
  • gumbak Avatar
  • OFFLINE
  • Młodszy forowicz
  • Posts: 26
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sezon 2013/2014 10 lata 5 miesiąc temu #647

Według mnie skład mamy bardzo dobry, nawet nie wiem czy nie lepszy niż zeszłym roku. Po meczach preseason widać, że chłopakom dobrze się współpracuję. Mam nadzieję, że uda nam się powrócić do 1 ligi. :)
  • adka
  • adka Avatar
  • OFFLINE
  • Senior forum
  • Posts: 40
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sezon 2013/2014 10 lata 5 miesiąc temu #648

Wreszcie powróciła II liga i na hali od razu widać znajome twarze. Tak jak sie kazdy spodziewał "słynnej LOŻY NORWIDA" nie było i raczej nie będzie bo wg mnie śmieszne to było ze pojawiały sie tam dzieci w dresach które nie maja pojęcia o koszykówce. Pozostali najwierniejsi z wiernych oraz "gimbaza" ( teraz takie slowo chyba na fali)
II liga i sponsorów brak dramat.

" I SEE DEAD HATERS" PEACE AND LOVE!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.072 seconds

Partner serwisu
Rolety Kielce

  • Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego oraz dopasowania treści wyświetlanych. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.