Strona klubu UMKS Kielce

Open/Close
I SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI
Sobota 12 kwietnia 2014 g. 16:30
 69 : 65 
II SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI ZAPRASZAMY
Środa 16 kwietnia 2014 g. 19:00 Hala przy ul. Żytniej w Kielcach
 70 : 82 

Pechowe zakończenie roku. Kontuzja Miernika

wtorek, 11 wrzesień 2012 00:19 Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)


Pechowo zakonczył się 2011 rok dla naszego klubu. Na ostatnim treningu w tym roku poważnej kontuzji kostki doznał Wojciech Miernik.


23-letni silny skrzydłowy nabawił się kontuzji na ostatnim treningu kieleckiego zespołu w 2011 roku. Podczas walki o piłkę źle upadł i w konsekwencji doznał skomplikowanego zwichnięcia górnego stawu skokowego wraz z przemieszczeniem. – To dla nas ogromne osłabienie, ale nie mamy wyjścia i przez te kilka miesięcy będziemy walczyć bez Wojtka – mówi trener UMKS Kielce, Rafał Gil.

Na razie wychowanek UMKS Kielce ma założony gips i czeka na badanie rezonansu magnetycznego, które wykaże, czy nie ucierpiały także ścięgna. Na parkiet nie wróci jednak wcześniej niż za dwa miesiące.

Wojciech Miernik to od lat czołowa postać naszego klubu. W obecnym sezonie zdobywał dla UMKS średnio prawie 15 punktów w każdym meczu.

Czytany 3607 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partner serwisu
Rolety Kielce

  • Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego oraz dopasowania treści wyświetlanych. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.