Strona klubu UMKS Kielce

Open/Close
I SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI
Sobota 12 kwietnia 2014 g. 16:30
 69 : 65 
II SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI ZAPRASZAMY
Środa 16 kwietnia 2014 g. 19:00 Hala przy ul. Żytniej w Kielcach
 70 : 82 

Wysoki do kompletu

wtorek, 11 wrzesień 2012 00:33 Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Patryk Bajtus (21 lat, 206 cm), były center między innymi Basketu Poznań, Kotwicy Kołobrzeg, a ostatnio drugoligowego NOVUM Lublin będzie od nowego sezonu koszykarzem UMKS Kielce. To ostatnie wzmocnienie naszego klubu przed premierowym startem w pierwszej lidze.

Nasz klub wygrał rywalizację o tego młodego koszykarza z innym zespołem Tauron Basket Ligi, Siarką Jezioro Tarnobrzeg. – Wybrałem Kielce, bo tutaj będę mógł liczyć na więcej minut na parkiecie, a na ekstraklasę przyjdzie jeszcze czas – mówi Patryk. To ostatnie wzocnienie UMKS przed nowym sezonem. Tym samym kadra naszego zespołu jest już skompletowana.

Czytany 1607 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 wrzesień 2012 11:00

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partner serwisu
Rolety Kielce

  • Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego oraz dopasowania treści wyświetlanych. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.