Strona klubu UMKS Kielce

Open/Close
I SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI
Sobota 12 kwietnia 2014 g. 16:30
 69 : 65 
II SPOTKANIE FINAŁOWE
O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI ZAPRASZAMY
Środa 16 kwietnia 2014 g. 19:00 Hala przy ul. Żytniej w Kielcach
 70 : 82 

Z Rosą na zakończenie roku

piątek, 20 grudzień 2013 20:35 Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatni pojedynek w 2013 roku rozegrają w sobotę koszykarze UMKS Kielce. Nasza drużyna zmierzy się w hali przy ulicy Żytniej w meczu na szczycie drugiej ligi z rezerwami Rosy Radom. Jest to zarazem inauguracja rundy rewanżowej w drugiej lidze.

Młody, ambitny zespół z Radomia ma w dorobku tyle samo punktów co UMKS, ale wyprzedza naszą drużynę lepszym stosunkiem małych punktów i plasuje się obecnie na wysokiej, drugiej pozycji w tabeli. Faworytem pozostaje jednak bardziej doświadczony kielecki zespół, który mocno walczy o powrót na zaplecze ekstraklasy. Pierwszy mecz w Radomiu kielczanie wygrali nieznacznie, 58:55. – Już po tamtym meczu mówiłem, że radomska drużyna będzie w tym sezonie bardzo mocna i to się sprawdziło. Nie możemy im dać się rozbujać, bo będą bardzo groźni – przestrzega trener kieleckiego zespołu, Rafał Gil.

Jego drużyna przystąpi do tego spotkania w najsilniejszym składzie. W przerwie pojedynku dodatkową atrakcją dla kibiców będzie występ jedynej w naszym województwie profesjonalnej drużyny koszykarskiej na wózkach, FAR Scyzory Kielce. Początek meczu o godzinie 17 w hali przy ulicy Żytniej. Wstęp wolny.
Czytany 1585 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 grudzień 2013 20:38

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partner serwisu
Rolety Kielce

  • Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego oraz dopasowania treści wyświetlanych. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.